חברי כנסת
קישוט לאתר הכנסת באנגלית לאתר הכנסת בערבית לאתר הכנסת בעברית
קישוט
 

 
חברי כנסת עם שמות משפחה המתחילים באות 'א'  
 
  פרטים אישיים וסיעות הכנסות בהן כיהנו קשרי משפחה  
קישוט
   
רשימה אלפבתית של חברי כנסת

א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת


א
אחמד א-ד`אהר
(1984-1906)
4-קידמה ופיתוח
5-קידמה ופיתוח
סיף א-דין א-זועבי
(1986-1913)
1-רשימה דמוקרטית של נצרת
2-רשימה דמוקרטית לערביי ישראל
3-רשימה דמוקרטית לערביי ישראל
6-קידמה ופיתוח
6-שיתוף ופיתוח
6-קידמה ופיתוח
7-קידמה ופיתוח
8-קידמה ופיתוח
8-מערך
8-קידמה ופיתוח
8-רשימה ערבית מאוחדת (1)
9-רשימה ערבית מאוחדת (1)
עבד אל-עזיז א-זועבי
(1974-1926)
6-מפלגת פועלים מאוחדת
6-מערך
7-מערך
8-מערך
מחמוד א-נאשף
(1979-1906)
4-חקלאות ופיתוח
חמאד אבו-רביעה
(1981-1929)
8-רשימה ערבית לבדואים וכפריים
8-מערך
8-רשימה ערבית לבדואים וכפריים
8-רשימה ערבית מאוחדת (1)
9-רשימה ערבית מאוחדת (1)
לביב חוסיין אבו-רוכן
(1989-1911)
4-שיתוף ואחווה
טלב אבו עראר
(נ. 4/5/1967)
19-רע”מ-תע”ל-מד”ע
אהרן אבוחצירא
(נ. 28/10/1938)
8-מפלגה דתית לאומית
9-מפלגה דתית לאומית
10-תנועה למסורת ישראל
11-תנועה למסורת ישראל
11-הליכוד
12-הליכוד
אליעזר אבטבי
(נ. 1/1/1938)
8-מפלגה דתית לאומית
9-מפלגה דתית לאומית
10-מפלגה דתית לאומית
מאיר אביזוהר
(2008-1923)
7-רשימה ממלכתית
7-מערך
7-ח”כ יחיד - מאיר אביזוהר
דורון אביטל
(נ. 22/1/1959)
18-קדימה
קולט אביטל
(נ. 1/5/1940)
15-ישראל אחת (2)
15-עבודה-מימד
16-עבודה-מימד
16-העבודה-מימד-עם אחד
17-עבודה-מימד
17-העבודה בראשות אהוד ברק
שמואל אביטל
(נ. 22/4/1951)
13-מפלגת העבודה הישראלית
עוזי אבן
(נ. 18/10/1940)
15-מרצ
אבא (אוברי) אבן (איבן)
(2002-1915)
4-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
5-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
6-מערך
6-מפלגת העבודה הישראלית
6-מערך
7-מערך
8-מערך
9-מערך
10-מערך
11-מערך
בנימין אבניאל (גטשטיין)
(1993-1906)
2-תנועת החרות
3-תנועת החרות
4-תנועת החרות
5-תנועת החרות
5-גוש חרות ליברלים
6-גוש חרות ליברלים
אורי אבנרי (אוסטרמן)
(נ. 10/9/1923)
6-העולם הזה-כוח חדש
7-העולם הזה-כוח חדש
7-מחנה רדיקלי ישראלי
9-מחנה של”י
נינו אבסדזה
(נ. 12/4/1965)
18-קדימה
רוחמה אברהם בלילא
(נ. 29/1/1964)
16-הליכוד
16-אחריות לאומית
16-קדימה
17-קדימה
18-קדימה
אהוד אבריאל (איבראל)
(1980-1917)
3-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
שניאור זלמן אברמוב
(1997-1908)
4-ציונים כלליים
4-מפלגה ליברלית ישראלית
5-מפלגה ליברלית ישראלית
5-גוש חרות ליברלים
6-גוש חרות ליברלים
7-גוש חרות ליברלים
8-הליכוד
יהודה מאיר אברמוביץ
(2007-1915)
7-אגודת ישראל
8-חזית דתית תורתית
8-אגודת ישראל
9-אגודת ישראל
עפו אגבאריה
(נ. 13/5/1949)
18-חזית דמוקרטית לשלום ושוויון
19-חזית דמוקרטית לשלום ושוויון
רחל אדטו
18-קדימה
18-התנועה בראשות ציפי לבני
יולי יואל אדלשטיין
(נ. 5/8/1958)
14-ישראל בעלייה
15-ישראל בעלייה
16-ישראל בעלייה
16-הליכוד
17-הליכוד
18-הליכוד
19-הליכוד – ישראל ביתנו
19-הליכוד – תנועה לאומית ליברלית
אללי אדמסו
18-הליכוד
יעקב אדרי
(נ. 25/11/1950)
16-הליכוד
16-אחריות לאומית
16-קדימה
17-קדימה
18-קדימה
רפאל אדרי
(נ. 10/9/1937)
10-מערך
11-מערך
12-מערך
12-מפלגת העבודה הישראלית
13-מפלגת העבודה הישראלית
14-מפלגת העבודה הישראלית
יצחק אהרונוביץ
(נ. 22/8/1950)
17-ישראל ביתנו
18-ישראל ביתנו
19-הליכוד – ישראל ביתנו
19-ישראל ביתנו
אהרן אוזן
(2007-1924)
6-מערך
6-מפלגת העבודה הישראלית
6-מערך
10-תנועה למסורת ישראל
שמעון אוחיון
(נ. 1/6/1945)
19-הליכוד – ישראל ביתנו
19-ישראל ביתנו
אהוד אולמרט
(נ. 30/9/1945)
8-הליכוד
9-הליכוד
10-הליכוד
11-הליכוד
12-הליכוד
13-הליכוד
14-ליכוד-גשר-צומת
16-הליכוד
16-אחריות לאומית
16-קדימה
17-קדימה
מרדכי אולמרט
(1998-1908)
3-תנועת החרות
4-תנועת החרות
משה אונא
(1989-1902)
1-חזית דתית מאוחדת
2-פועל מזרחי
3-חזית דתית לאומית
3-מפלגה דתית לאומית
3-פועל מזרחי - מזרחי
4-מפלגה דתית לאומית
5-מפלגה דתית לאומית
6-מפלגה דתית לאומית
אורי אור
(נ. 22/4/1939)
13-מפלגת העבודה הישראלית
14-מפלגת העבודה הישראלית
אורי אורבך
(נ. 28/3/1960)
18-הבית היהודי - המפד”ל החדשה
19-הבית היהודי – מייסודם של האיחוד הלאומי והמפד”ל החדשה
חיים אורון
(נ. 26/3/1940)
12-מפלגת פועלים מאוחדת
12-מרצ
13-מרצ
14-מרצ
15-מרצ
16-מרצ-הבחירה הדמוקרטית-שחר
16-יחד והבחירה הדמוקרטית
16-מרצ-יחד והבחירה הדמוקרטית
17-מרצ-יחד
18-התנועה החדשה מרצ
יעקב אורי (זסלבסקי)
(1970-1888)
2-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
זבולון אורלב
(נ. 9/11/1945)
15-מפלגה דתית לאומית
16-מפלגה דתית לאומית
17-איחוד לאומי - מפד”ל
17-הבית היהודי מיסודם של המפד”ל והאיחוד הלאומי
17-הבית היהודי מיסודם של המפד”ל
18-הבית היהודי - המפד”ל החדשה
אפי אושעיה
(נ. 2/6/1956)
14-מפלגת העבודה הישראלית
15-ישראל אחת (2)
15-עבודה-מימד
16-העבודה-מימד-עם אחד
דוד אזולאי
(נ. 5/5/1954)
14-התאחדות הספרדים שומרי תורה - תנועת ש”ס
15-התאחדות הספרדים שומרי תורה - תנועת ש”ס
16-התאחדות הספרדים שומרי תורה - תנועת ש”ס
17-התאחדות הספרדים שומרי תורה - תנועת ש”ס
18-התאחדות הספרדים שומרי תורה - תנועת ש”ס
19-התאחדות הספרדים שומרי תורה - תנועת ש”ס
ברוך אזניה (אייזנשטדט)
(1994-1905)
1-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
2-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
3-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
4-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
5-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
6-מערך
6-מפלגת העבודה הישראלית
6-מערך
יוסף (יוסי) אחימאיר
(נ. 19/5/1943)
13-הליכוד
אריאל אטיאס
(נ. 13/11/1970)
17-התאחדות הספרדים שומרי תורה - תנועת ש”ס
18-התאחדות הספרדים שומרי תורה - תנועת ש”ס
19-התאחדות הספרדים שומרי תורה - תנועת ש”ס
בבה אידלסון (טרכטנברג)
(1975-1885)
1-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
2-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
3-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
4-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
5-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
ישראל אייכלר
(נ. 27/3/1955)
16-יהדות התורה
16-אגודת ישראל
18-יהדות התורה
19-יהדות התורה
עזרא איכילוב
(1961-1907)
2-ציונים כלליים
3-ציונים כלליים
4-ציונים כלליים
4-מפלגה ליברלית ישראלית
דניאל אילון
(נ. 17/12/1955)
18-ישראל ביתנו
עמיחי אילון
(נ. 27/6/1945)
17-עבודה-מימד
17-העבודה בראשות אהוד ברק
רוברט אילטוב
(נ. 12/11/1971)
17-ישראל ביתנו
18-ישראל ביתנו
19-הליכוד – ישראל ביתנו
19-ישראל ביתנו
טובה אילן
16-העבודה-מימד-עם אחד
פייגה אילנית (הינדס)
(2002-1909)
1-מפלגת פועלים מאוחדת
דליה איציק
(נ. 20/10/1952)
13-מפלגת העבודה הישראלית
14-מפלגת העבודה הישראלית
15-ישראל אחת (2)
15-עבודה-מימד
16-עבודה-מימד
16-העבודה-מימד-עם אחד
17-קדימה
18-קדימה
אפי איתם
(נ. 25/7/1952)
16-מפלגה דתית לאומית
16-התחברות
16-ציונות לאומית דתית מתחדשת
17-איחוד לאומי - מפד”ל
17-הבית היהודי מיסודם של המפד”ל והאיחוד הלאומי
17-אח”י - ארץ חברה יהדות
מיכאל איתן
(נ. 6/3/1944)
11-הליכוד
12-הליכוד
13-הליכוד
14-ליכוד-גשר-צומת
14-ליכוד-צומת
14-הליכוד
15-הליכוד
16-הליכוד
17-הליכוד
18-הליכוד
רפאל איתן
(2004-1929)
11-תחייה
11-צומת
11-ח”כ יחיד - רפאל איתן
12-צומת
13-צומת
14-ליכוד-גשר-צומת
14-ליכוד-צומת
14-צומת
רפי איתן
(נ. 23/11/1926)
17-גיל
מרדכי אלגרבלי
(נ. 14/7/1944)
9-תנועה דמוקרטית לשינוי
9-תנועה דמוקרטית
9-ח”כ יחיד - מרדכי אלגרבלי
9-מפלגת האיחוד
אריה אלדד
(נ. 1/5/1950)
16-איחוד לאומי
17-איחוד לאומי - מפד”ל
17-הבית היהודי מיסודם של המפד”ל והאיחוד הלאומי
17-מולדת - האיחוד הלאומי
18-איחוד לאומי
18-עוצמה לישראל
צבי אלדרוטי
(נ. 9/5/1934)
8-מערך
קארין אלהרר
(נ. 9/10/1977)
19-יש עתיד
רפאל אלול
(נ. 23/9/1957)
13-מפלגת העבודה הישראלית
14-מפלגת העבודה הישראלית
בנימין אלון
(נ. 10/11/1954)
14-מולדת
15-איחוד לאומי
15-איחוד לאומי-ישראל ביתנו
16-איחוד לאומי
17-איחוד לאומי - מפד”ל
17-הבית היהודי מיסודם של המפד”ל והאיחוד הלאומי
17-מולדת - האיחוד הלאומי
יגאל אלון (פייקוביץ)
(1980-1918)
3-אחדות העבודה - פועלי ציון
4-אחדות העבודה - פועלי ציון
5-אחדות העבודה - פועלי ציון
6-מערך
6-מפלגת העבודה הישראלית
6-מערך
7-מערך
8-מערך
9-מערך
שולמית אלוני
(2014-1928)
6-מערך
6-מפלגת העבודה הישראלית
6-מערך
8-ר”ץ
8-יעד (1)
8-ר”ץ
9-ר”ץ
10-ר”ץ
10-מערך
10-ר”ץ
11-ר”ץ
12-ר”ץ
12-מרצ
13-מרצ
אריה אלטמן
(1982-1902)
2-תנועת החרות
3-תנועת החרות
4-תנועת החרות
5-תנועת החרות
5-גוש חרות ליברלים
אריה לובה אליאב (ליפשיץ)
(2010-1921)
6-מערך
6-מפלגת העבודה הישראלית
6-מערך
7-מערך
8-מערך
8-ח”כ יחיד - אריה לובה אליאב
8-יעד (1)
8-סיעה סוציאל-דמוקרטית
8-סיעה סוציאליסטית עצמאית
9-מחנה של”י
12-מערך
12-מפלגת העבודה הישראלית
שלמה אליהו (אליה)
(נ. 18/1/1936)
9-תנועה דמוקרטית לשינוי
9-תנועה דמוקרטית
9-אחווה
נסים אליעד (אמסלם)
(נ. 1/7/1919)
6-ליברלים עצמאיים
7-ליברלים עצמאיים
8-ליברלים עצמאיים
אליהו אלישר
(1981-1899)
1-ספרדים ועדות מזרח
2-ספרדים ועדות מזרח
2-ציונים כלליים
יוסף-אהרן אלמוגי (קרלנבויים)
(1991-1910)
3-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
4-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
5-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
5-רשימת פועלים ישראלית
6-רשימת פועלים ישראלית
6-מפלגת העבודה הישראלית
6-מערך
7-מערך
8-מערך
אברהם אלמליח
(1967-1885)
1-ספרדים ועדות מזרח
טלב אלסאנע
(נ. 25/12/1960)
13-מד”ע - מפלגה דמוקרטית ערבית
14-מד”ע - רע”ם
15-רשימה ערבית מאוחדת (2)
16-רשימה ערבית מאוחדת (2)
17-רע”מ-תע”ל
18-רע”מ-תע”ל
18-מד”ע - מפלגה דמוקרטית ערבית
זאב אלקין
(נ. 3/4/1971)
17-קדימה
18-הליכוד
19-הליכוד – ישראל ביתנו
19-הליכוד – תנועה לאומית ליברלית
עדיאל אמוראי
(נ. 17/2/1934)
7-מערך
8-מערך
9-מערך
10-מערך
11-מערך
יעקב ז`אק אמיר (אמזלג)
(2011-1933)
8-מערך
9-מערך
10-מערך
11-מערך
חיים אמסלם
(נ. 12/10/1959)
17-התאחדות הספרדים שומרי תורה - תנועת ש”ס
18-התאחדות הספרדים שומרי תורה - תנועת ש”ס
18-ח”כ יחיד - חיים אמסלם
אורנה אנג`ל
16-העבודה-מימד-עם אחד
ארי אנקוריון (וולוביצקי)
(1986-1908)
5-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
6-מערך
7-מערך
8-מערך
ירחמיאל אסא (אסאילוב)
(2011-1919)
3-אחדות העבודה - פועלי ציון
אסעד אסעד
(נ. 10/2/1944)
13-הליכוד
שפיק אסעד
(2004-1937)
9-תנועה דמוקרטית לשינוי
9-תנועה דמוקרטית
9-אחווה
9-תנועה להתחדשות ממלכתית
עמי אסף (וילקומיץ`)
(1963-1903)
1-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
2-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
3-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
4-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
5-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
אלי אפללו
(נ. 8/9/1952)
16-הליכוד
16-אחריות לאומית
16-קדימה
17-קדימה
18-קדימה
אהרון אפרת (פיקס)
(1989-1911)
8-מערך
8-מפלגת פועלים מאוחדת
8-מערך
יוסף אפרתי (גריבר)
(1975-1897)
1-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
2-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
3-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
4-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
5-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
אופיר אקוניס
(נ. 28/5/1973)
18-הליכוד
19-הליכוד – ישראל ביתנו
19-הליכוד – תנועה לאומית ליברלית
שושנה ארבלי-אלמוזלינו
(נ. 26/1/1926)
6-מערך
6-מפלגת העבודה הישראלית
6-מערך
7-מערך
8-מערך
9-מערך
10-מערך
11-מערך
12-מערך
12-מפלגת העבודה הישראלית
מאיר ארגוב (גרבובסקי)
(1963-1905)
1-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
2-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
3-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
4-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
5-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
נאוה ארד
(נ. 4/12/1938)
10-מערך
11-מערך
12-מערך
12-מפלגת העבודה הישראלית
13-מפלגת העבודה הישראלית
13-ח”כ יחיד - נאוה ארד
בנימין ארדיטי
(1981-1897)
3-תנועת החרות
4-תנועת החרות
5-תנועת החרות
5-גוש חרות ליברלים
גלעד ארדן
(נ. 30/9/1970)
16-הליכוד
17-הליכוד
18-הליכוד
19-הליכוד – ישראל ביתנו
19-הליכוד – תנועה לאומית ליברלית
ראובן ארזי (צדרבוים)
(1983-1907)
6-מפלגת פועלים מאוחדת
6-מערך
7-מערך
חיים אריאב (קרופסקי)
(1957-1895)
2-ציונים כלליים
3-ציונים כלליים
אורי יהודה אריאל
(נ. 22/12/1952)
15-איחוד לאומי-ישראל ביתנו
16-איחוד לאומי
17-איחוד לאומי - מפד”ל
17-הבית היהודי מיסודם של המפד”ל והאיחוד הלאומי
17-הבית היהודי מיסודם של המפד”ל
18-איחוד לאומי
19-הבית היהודי – מייסודם של האיחוד הלאומי והמפד”ל החדשה
יורם ארידור (ליברמן)
(נ. 24/10/1933)
7-גוש חרות ליברלים
8-הליכוד
9-הליכוד
10-הליכוד
11-הליכוד
שמחה ארליך
(1983-1915)
7-גוש חרות ליברלים
8-הליכוד
9-הליכוד
10-הליכוד
משה ארם (קזנובסקי)
(1978-1896)
1-מפלגת פועלים מאוחדת
2-מפלגת פועלים מאוחדת
2-אחדות העבודה - פועלי ציון
3-אחדות העבודה - פועלי ציון
5-אחדות העבודה - פועלי ציון
6-מערך
6-מפלגת העבודה הישראלית
6-מערך
זלמן ארן (אהרונוביץ`)
(1970-1899)
1-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
2-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
3-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
4-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
5-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
6-מערך
6-מפלגת העבודה הישראלית
6-מערך
משה ארנס
(נ. 27/12/1925)
8-הליכוד
9-הליכוד
10-הליכוד
11-הליכוד
12-הליכוד
15-הליכוד
יצחק ארצי (הרציג)
(2003-1920)
11-מערך
11-שינוי - מפלגת מרכז
לוי אשכול (שקולניק)
(1969-1895)
2-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
3-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
4-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
5-מפלגת פועלי ארץ-ישראל
6-מערך
6-מפלגת העבודה הישראלית
6-מערך
תמר אשל (שוהם)
(נ. 24/7/1920)
9-מערך
10-מערך
יעקב אשר
(נ. 2/7/1965)
19-יהדות התורה

     


סמל המדינה - מנורה ועלי זית
© 2014 כל הזכויות שמורות, מדינת ישראל-הכנסת או לצדדים שלישיים כמפורט בקישור
נשמח לקבל את הערותיכם והצעותיכם לכתובת: feedback@knesset.gov.il